מרכז המידע

 טיפים, הדרכות והבלוג שלי…

גיוס אשראי

גיוס אשראי ומחזור הלוואות

אחת הבעיות הנפוצות ביותר איתן מתמודדים עסקים היא מחסור במזומנים. בין אם מדובר בעסק קטן, חברה משפחתית, במפעל בינוני או בקונצרן ענק – עסקים תמיד זקוקים לאשראי זמין.

ניצול אשראי מקסימלי, משכורות והוצאות שוטפות, פערי תזרים הון חוזר, הוצאות בלתי צפויות – כל אלה ועוד, יוצרים לחץ על חשבון הבנק ומצריכים חישוב מחדש של מסגרות האשראי הנדרשות לפעילות העסקית.

ועבור עסקים חדשים? האתגר קשה שבעתיים. עסקים בתחילת דרכם לא יכולים להתקיים ללא אשראי מתאים שיסייע להם בהוצאות ההקמה הראשוניות, בגישור על פערי התזרים עד לרווחיות, בכניסה לשווקים חדשים, בשיווק ובפיתוח עסקי.

מגייסים אשראי בצורה חכמה

שוק האשראי הישראלי מציע לעסקים הלוואות בהיקפים ובתנאים שונים. ישנן הרבה אפשרויות למימון, אבל על מנת שהכסף ישרת את העסק לצמיחה ולא יסבך אותו בהתחייבויות מעבר ליכולתו – יש לגייס את האשראי הנכון, בהיקף הנכון ובמסלול הנכון – בהתאם לצרכים האמיתיים של העסק וליכולות ההחזר שלו.

אנו מתמחים בגיוס אשראי לעסקים מבנקים, מהקרן בערבות מדינה, מקרנות פילנתרופיות ומחברות הביטוח. האשראי הזמין הוא אוויר לנשימה עבור עסקים, ולכן הבנקים והגופים השונים נוטים להעניק הלוואות בתנאים לא משתלמים, שעלולים לגרום לעסק לקרוס תחת הנטל הכלכלי שלקח על עצמו.

על מנת להשיג את התנאים הטובים ביותר שיאפשרו צמיחה ושגשוג, אנחנו בוחנים לעומק את צרכי העסק, את נכסיו ואת יכולות ההחזר שלו, ובוחרים עבורו את מסלול הגיוס המתאים לו ביותר. אנחנו כותבים עבור העסק את התוכנית העסקית ומלווים אותו בכל התהליך של בקשת האשראי, עד להשגת המימון.

לחצו לבדיקה ראשונית של סיכויי גיוס אשראי 

מחזור הלוואות

עסק שנטל הלוואות (ובינינו – איזה עסק לא?), חייב לעצור מדי תקופה ולבדוק שההלוואות שנטל עדיין משרתות אותו בצורה הנכונה והמשתלמת ביותר. פעמים רבות נגלה שמחזור הלוואות יכול לחסוך לעסק כסף רב.

מלווים עסקים לשגשוג

מטרתנו לסייע לחברות, לעסקים וליזמים לשפר את תזרים המזומנים שלהם ולתרום לשגשוג מהיר של העסק, על ידי גיוס אשראי בתנאים מעולים ובאחריות מלאה. אנו רואים בלקוחותינו שותפים עסקיים מלאים, ופועלים עמם בשיתוף מלא, בשקיפות ובאחריות.

עצמאים תמיד לומדים, אני מזמינה אתכם לסדנאות, קורסים והרצאות או ייעוץ  אסטרטגי אישי למי ששואף להמריא בעולם העסקים.

דילוג לתוכן